EN

Tasarımdan dekorasyona, kentsel dönüşüm projelerinden mimari maket ve katalog yapımına kadar mimarlık mesleğinin kapsadığı birçok alanda hizmet veren firmamız 2017 yılında Mimar Atadoğu Mamal tarafından kurulmuştur. Günümüz teknolojisini mimarlık ile buluşturan Atadoğu Mimarlık, İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin birçok yerinde kamusal ve özel projelerin tasarımlarını üstlenmiştir. Şu ana dek konut, otel, cami gibi birçok farklı yapı tasarlayan firmamız, sürdürülebilir yaşam alanları yaratmayı amaç edinmiştir.

Tasarım & Geliştirme

Atadoğu mimarlık olarak her geçen gün edindiğimiz bilgi ve birikimi ilk günkü heyecan ve tutkuyu koruyarak tasarımlarımıza aktarıyoruz. Çağa ayak uyduruyor ve yenilikçi tasarımlar yapıyoruz. Ayrıca kentsel dokunun önemini kavrıyor ve eski eserlerin restorasyon projelerini üstleniyoruz.

pexels-jeshootscom-834892

All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined chunks as necessary.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in

pexels-photo-870903

the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen

It uses a dictionary of over 200 Latin words, combined with a handful of model sentence structures, to generate Lorem Ipsum which looks reasonable.

All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined chunks as necessary, making this the first true generator on the Internet

0
Tasarım
0
PROJE
0
UYGULAMA
0
Tamamlanan İş

Sizden İlham Alıyoruz

Çağdaş mimarlık pratiğinin kabul gören önceliklerini önemsiyor, insan duygu ve düşüncelerini teknoloji ve uzmanlığımızla birleştiriyoruz. Kişisel deneyimlerin gücüne inanıyor ve mekan kurgumuzu buna göre şekillendiriyoruz.

Atadoğu Mimarlık olarak tasarladığımız tüm projelere izlerinizi aktarıyoruz. Araştırma, analiz ve bütünsel tasarım metotlarını kullanarak belirlediğimiz kişisel ve sektörel ihtiyaçlarınızı tasarımlarımıza ve bu tasarımların uygulamalarına yansıtıyoruz.

Birlikte harika bir şey inşa edelim!

Referanslar